Poradenské služby

Výživa, pohyb, regenerace, psychika

Začněte si tvořit nový život ještě dnes

Máte pocit, že je čas udělat ve vašem životě změnu?

Déle už nečekejte!

První 20 minutová konzultace je zdarma. 

Zdravý životní styl a jeho 4 zásady

Pestře a zdravě jez, dodržuj pitný režim

Buď aktivní - cvič, hýbej se

Dopřej si odpočinek, regeneraci a kvalitní spánek

Nastav si správně mysl a eliminuj stres

Co mi může přinést koučink a konzultace?

 

 

 

 

Nalezení řešení Vaší situace

Ocitli jste se v bodě, ze kterého nejde pokročit dál? Cítíte stagnaci? I ti nejlepší využívají mentory pro vedení, nebo k motivaci.

Rychlejší dosažení požadovaného cíle

Vyzkoušeli jste diety, detoxy, čaje na hubnutí a všechno zabralo jen na chvíli. Původní váha se Vám vrátila zpět? Žádné rychlohubnoucí metody nenahradí zdravý životní styl. Věřím, že jen s kvalitními potravinami a přírodními doplňky, můžeme dosáhnout dlouhodobých cílů a mít trvalé výsledky. Věřím, že každý z nás má právo udělat pro své zdraví maximum.

Podpora při změně a zavedení nových zvyklostí

Pokud chceme nabýt novým zvyklostem, musíme se nejprve zbavit těch starých. Nejčastější špatné návyky, nebo závislosti jsou cigarety, alkohol, sladkosti, sezení před TV a vůbec sedavý způsob života. Ten nezpůsobuje jen riziko různých onemocnění, ale zhoršuje i schopnosti myšlení. Pomůžu Vám zbavit se starých návyků a nahradit je jinými zdravějšími formami.

Nalezení vnitřní síly a sebedůvěry

Probuďte už konečně svou vnitřní sílu a odkopněte slabou vůli. Sebevědomí a láska k sobě samému, jsou ty nejlepší způsoby, které nám pomáhají vytvářet kvalitný a plnohodnotný život. Každý z nás má vnitřní sílu, ale bohužel často je potlačovaná vnějšími vlivy, které nejsou prospěšné.

Podpora osobního růstu

Všechno začíná myšlenkou, kterou se snažíme zhmotnit. Osobní růst je na naší cestě velmi důležitý, proto Vás budu učit a podporovat i při tomto osobním růstu. Změna není jen o úpravě jídelníčku, začíná u nastavení myšlení.

 

Jak to funguje?

Vstupní konzultace

Zahrnuje měření na profesionální váze Tanita, měření tlaku na zdravotnický certifikovaném tlakoměry Omron, měření okysličení krve, analýzu stravovacích návyků, určení dietních chyb a návrh programu.

 

1 hod. – 500 Kč / 20 €

Konzultace je možná i telefonicky nebo online přes videohovor.

i

Výběr balíčku

V jídelníčku beru ohled na Vaše stravovací zvyklosti, chuťové preference, časové možnosti, sportovní aktivity, nesnášenlivost na potraviny a alergie.

Proto si s Vámi při první návštěvě vyplním kompletní dotazník, (při online konzultaci ho posílám na email a vyplňujete ho vy). Ten mi pomůže při vytvoření stravovacího plánu.

Navrhnu Vám nejúčinnější program k dosažení Vašeho cíle a nastavíme si pravidelné kontroly, měření, konzultace po dobu celého programu.

Dosažení cílů

Mým hlavním cílem je Vaše spokojenost. Proto si nastavíme cíle pro dlouhodobé a trvalé výsledky.

Nepodporuji diety, spalovače tuků ani zázračné tablety na hubnutí, se kterými to může jít rychleji, ale není to dlouhodobé řešení. Základem jsou zdravé a kvalitní potraviny a pro trvalé výsledky, dávka trpělivosti a disciplíny. 

Co proto musíte udělat Vy? Stačí se objednat, zavolat a všechno už spolu zvládneme!

Online koučink a Workshopy

Online konzultace

Už dávno neplatí, že se musíme vidět osobně. Díky moderním technologiím Vás mohu vést i když budete na druhém konci světa. Při online konzultacích poskytuji slevu na mé služby až do 20% z ceny.

Workshopy pro firmy

Workshopy pro firmy jsou zaměřené na zvýšení produktivity, kreativity a zlepšení soustředění. Připravuji témata na zdravou stravu, pohyb, regeneraci, spánek, mentální pohodu a vnitřní motivaci.

Online kurzy

Moc ráda připravím online kurz pro větší počet lidí, skupinu. Na kurz se můžete připojit z pohodlí domova, z práce, nebo klidně i z dovolené 🙂

Nečekejte už déle. Změňte svůj život k lepšímu už dnes!

GDPR

2 + 13 =