|

Poradenské služby

Výživa, pohyb, regenerace, psychika
Začněte si tvořit nový život ještě dnes
Déle už nečekejte!

Máte pocit, že je čas udělat ve vašem životě změnu?

Velmi ráda vám pomůžu! Mám bohaté a dlouhodobé zkušenosti s různými zdravotními i psychickými problémy, které se mi podařilo vyléčit stravou a zdravými návyky. Nemoci nevznikají jen tak, je to následek dlouhodobých a nekontrolovaných rozhodnutí, a tělo se nám jimi jen snaží sdělit, že něco není v pořádku.
Proto se na zdraví dívám komplexně a řeším primární příčiny a následně vyvolané problémy.

Zdravý životní styl a jeho 4 zásady

Pestře a zdravě jez, dodržuj pitný režim

Buď aktivní - cvič, hýbej se

Dopřej si odpočinek, regeneraci a kvalitní spánek

Nastav si správně mysl a eliminuj stres

KONZULTACE

Co mi může přinést koučink a konzultace?

Zahrnuje měření na profesionální váze Tanita, měření tlaku na zdravotnický certifikovaném tlakoměry Omron, měření okysličení krve, analýzu stravovacích návyků, určení dietních chyb a návrh programu.

1 hod. – 750 Kč

Konzultace je možná i telefonicky nebo online přes videohovor.

Nalezení řešení Vaší situace
Ocitli jste se v bodě, ze kterého nejde pokročit dál? Cítíte stagnaci? I ti nejlepší využívají mentory pro vedení, nebo k motivaci.
Rychlejší dosažení požadovaného cíle
Vyzkoušeli jste diety, detoxy, čaje na hubnutí a všechno zabralo jen na chvíli. Původní váha se Vám vrátila zpět? Žádné rychlohubnoucí metody nenahradí zdravý životní styl. Věřím, že jen s kvalitními potravinami a přírodními doplňky, můžeme dosáhnout dlouhodobých cílů a mít trvalé výsledky. Věřím, že každý z nás má právo udělat pro své zdraví maximum.
Podpora při změně a zavedení nových zvyklostí
Pokud chceme nabýt novým zvyklostem, musíme se nejprve zbavit těch starých. Nejčastější špatné návyky, nebo závislosti jsou cigarety, alkohol, sladkosti, sezení před TV a vůbec sedavý způsob života. Ten nezpůsobuje jen riziko různých onemocnění, ale zhoršuje i schopnosti myšlení. Pomůžu Vám zbavit se starých návyků a nahradit je jinými zdravějšími formami.
Nalezení vnitřní síly a sebedůvěry
Probuďte už konečně svou vnitřní sílu a odkopněte slabou vůli. Sebevědomí a láska k sobě samému, jsou ty nejlepší způsoby, které nám pomáhají vytvářet kvalitný a plnohodnotný život. Každý z nás má vnitřní sílu, ale bohužel často je potlačovaná vnějšími vlivy, které nejsou prospěšné.
Podpora osobního růstu
Všechno začíná myšlenkou, kterou se snažíme zhmotnit. Osobní růst je na naší cestě velmi důležitý, proto Vás budu učit a podporovat i při tomto osobním růstu. Změna není jen o úpravě jídelníčku, začíná u nastavení myšlení.
Objednat bezplatnou konzultaci

JÍDÁLNIČKY NA MÍRU

Jídelníček a výběr balíčku

V jídelníčku beru ohled na Vaše stravovací zvyklosti, chuťové preference, časové možnosti, sportovní aktivity, nesnášenlivost na potraviny a alergie.

Proto si s Vámi při první návštěvě vyplním kompletní dotazník, (při online konzultaci ho posílám na email a vyplňujete ho vy). Ten mi pomůže při vytvoření stravovacího plánu.

Navrhnu Vám nejúčinnější program k dosažení Vašeho cíle a nastavíme si pravidelné kontroly, měření, konzultace po dobu celého programu.

Jídelníček na míru

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Dlouhodobě udržitelné a trvalé výsledky potřebují čas

Mým hlavním cílem je Vaše spokojenost. Proto si nastavíme cíle pro dlouhodobé a trvalé výsledky.

Nepodporuji diety, spalovače tuků ani zázračné tablety na hubnutí, se kterými to může jít rychleji, ale není to dlouhodobé řešení. Základem jsou zdravé a kvalitní potraviny a pro trvalé výsledky, dávka trpělivosti a disciplíny. 


Co proto musíte udělat Vy? Stačí se objednat, zavolat a všechno už spolu zvládneme!

Výživové poradenství

Online kurzy

Na kurz se můžete připojit v pohodlí domova

Vytvářím specializované kurzy, které vás naučí vše o zdravém stravování. Nechcete už více platit za jídelníčky od výživových poradců? Tak už nemusíte. Podívejte se na můj online kurz o Zdravém stravování a tvorbě jídelníčku a staňte se výživovým poradcem samému/sama sobě. 

Objednat online kurz

WORKSHOPY PRO FIRMY

Workshopy jsou zaměřeny na zvýšení produktivity

Workshopy pro firmy jsou zaměřené na zvýšení produktivity, kreativity a zlepšení soustředění. Připravuji témata na zdravou stravu, pohyb, regeneraci, spánek, mentální pohodu a vnitřní motivaci.

Objednat online workshop

PUBLIKACE

Odborné články a ebooky

Píši a sdílím své znalosti. Formou odborných článků ale i komplexnějších ebooků. 

cross