e-Book ZDARMA

Na to, abyste zhubli, nemusíte držet zázračně diety. Stačí, když lépe poznáte svůj metabolismus. Stáhněte si můj e-book zdarma, ve kterém se dozvíte užitečné informace o vašem metabolismu.

*Stažením ebooku souhlasíte se Spracováním osobních údaju

Ako zrýchliť metabolizmus [Ebook]

O E-booku

Zdraví je odrazem toho, jak zacházíme se svým tělem, jak se k němu chováme a co mu dáváme. Tělo nám to vrací v podobě zdraví. Neustálé držení diet tělu neprospívá. Cesta k vysněné postavě, zdravému a kvalitnímu životu je pestrá a vyváženě strava. Jsem zastánce přirozených a kvalitních potravin. Je to jediná dlouhodobá cesta ke zdravému a plnohodnotnému životu.  

Zdravé hubnutí je podmíněno správně fungujícím metabolismem. Tento e-book je úvodem do zdravého životního stylu. Pomůže vám lépe pochopit, jak funguje váš metabolismus, co ho může zpomalovat, a jak si ho účinně zrychlit.

Hubnutí totiž není o zákazech, odpírání a hladovění, ale především je o chuti a radosti ze života.

Vaše zdraví máte jen ve svých rukou, a tímto e-bookem budete o krok blíže ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu.

Po prečítaní tohto e-booku sa priznávam, že som do dnešnej doby nevedela ako funguje metabolizmus. Článok obsahuje množstvo zaujímavých informácií a faktov. Okrem základných informácií sa dozviete mnoho príkladov a spôsobov ako zlepšiť Váš metabolizmus. Najviac kvitujem praktické ukážky, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu vášho metabolizmu. Taktiež aj to, čo práve naopak brzdí Váš metabolizmus.

Martina Baranová, 28 rokov, Prešov

Výborne napísané!!! Ja ako laik som porozumela všetkému, čo tam bolo napísané. Tento ebook vás obohatí a správne nasmeruje k správnemu životnému štýlu. Vrelo odporúčam!

Katarína Jančová, 35 rokov, Zuberec

Tenhle e-book je úderný, stručný a nápomocný. Nastartoval mě, abych se odhodlala ke změně jídelníčku i celkovému životnímu stylu.

Nikola Durkáčová, 28 let, Praha

O Autorke

Ing. Romana Nemcová

Jsem nutričná poradkyně a koučka zdravého životního stylu. Ukazuji lidem cestu ke zdraví, fyzické i duševní kondici, vysněné postavě a celkové životní rovnováze. Mým cílem je naučit lidi jíst bez výčitek a vychutnávat si jídlo. Chci, aby pochopili, že my jsme strůjcem svého života, a to, jak zacházíme se sebou samým, je nejpodstatnější. 

 

Těší mě, když vidím, jak se mým klientům mění život, jak jsou šťastnější, zdravější a spokojenější. Moje práce je i mým koníčkem a jsem za to vděčná.

Romana Nemcová

Nečekejte už déle. Změňte svůj život k lepšímu už dnes!

GDPR

7 + 15 =