|

E-BOOK
ZDARMA

Na to, abyste zhubli, nemusíte držet zázračně diety. Stačí, když lépe poznáte svůj metabolismus. Stáhněte si můj e-book zdarma, ve kterém se dozvíte užitečné informace o vašem metabolismu.

*Stažením ebooku souhlasíte se Spracováním osobních údaju

O E-BOOKU

Zdravé hubnutí je podmíněno správně fungujícím metabolismem. Tento e-book je úvodem do zdravého životního stylu. Pomůže vám lépe pochopit, jak funguje váš metabolismus, co ho může zpomalovat, a jak si ho účinně zrychlit.

Hubnutí totiž není o zákazech, odpírání a hladovění, ale především je o chuti a radosti ze života.

Zdraví je odrazem toho, jak zacházíme se svým tělem, jak se k němu chováme a co mu dáváme. Tělo nám to vrací v podobě zdraví. Neustálé držení diet tělu neprospívá. Cesta k vysněné postavě, zdravému a kvalitnímu životu je pestrá a vyváženě strava. Jsem zastánce přirozených a kvalitních potravin. Je to jediná dlouhodobá cesta ke zdravému a plnohodnotnému životu.  

Vaše zdraví máte jen ve svých rukou, a tímto e-bookem budete o krok blíže ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ

Reference

5.0
Na základě 21 recenzí
google
Ludmila Jarolímová
21. června 2022

S výživovou poradkyní paní Němcovou jsem velice spokojená. Měla jsem trávicí problémy včetně vysokého nadýmání a díky úpravě jídelníčku, který mě připravila mě tyto potíže brzy zmizely. Na moje otázky ohledně stravování mě vždy dokázala profesionálně poradit a správně vést ke zdravotnímu stylu života. Proto ji doporučuji všem, kdo chcete změnit své stravovací návyky.

google
Linda Hatalova
31. března 2022

Pôvodne bol moj zámer si kúpiť iba kurz. No po čase sme začali riešiť môj zápal v tele a dokonca sa nám podarilo vyliečiť mi akné , ktoré ma už trápilo roky. S Romanou pravidelne volám vrámci konzultačiek a plánujem v tom pokračovať aj po dokončení kurz, pridala sa už aj moja mama. 💜 Odporúčam !!

google
tobias tobias
30. března 2022

Konečne sme natrafili na niekoho čo fakt vie čo robí.Super prístup,všetko ako má biť.Môžem lem odporučiť

google
Jozef Forgáč
13. září 2021

Kurz s Romankou som dostal od brata na narodeniny....mal som na výber, buď produkty nejaké alebo výživovú poradkyňu....vybral som si to druhé a to bolo asi to najlepšie čo som mohol urobiť....Romanka je super osôbka, ktorá vám tak všetko vysvetlí, že sa budete tešiť na každú jednu lekciu... doterajšie pokusy dopadli katastrofálne, ale s ňou sa mi už podarilo schudnúť 6kg a bojujeme ďalej.... odporúčam každému, kto si chce prehodnotiť svoj život a stravovanie...

google
Jana Kapišovská
13. července 2021
google
Pavlína Krásenská
23. června 2021

Slečna opravdu ví, o čem mluví. Opravdu Vás naučí, jak si vytvářet jídelníček a jak to celé funguje. Na všechny otázky zodpoví a pomůže Vám na Vaši cestě za lepším životním stylem. Doporučuji

google
Jakub Bombár
10. června 2021
google
Jan Krajc
19. května 2021

K Romči som sa dostal cez odporúčania kamarátky ktorá jej služby využila a nevedela si ju vynachváliť. Týždne som nepočúval takmer o ničom inom a keďže som k výživový poradcom dosť skeptický dlho som váhal. Nakoniec som sa predsa len prihlásil na prvú konzultáciu a milo ma prekvapila. Na prvé posedenie zistíte že tu nejde o žiadneho kouča ktorý absolvoval týždňový kurz o výžive alebo získava rozumy z facebookovych stránok... Bežne to funguje tak ze "výživový poradca" vám stiahne jedálniček z internetu a ukáže pár cvikov a tam to končí. Lenže tu musím úprimne povedať ze mi Romča zmenila život. Nejde len o to ze som schudol ale naozaj sa cítim vo všetkých aspektoch lepšie. Zlepšilo sa mi trávenie, nálada, som kľudnejší, šťastnejší, lepšie sa mi spí. Tie kurzy sú tak komplexné a dopodrobna prepracované že ma naučili veci ktoré by sa podľa mňa mali učiť už na základnej škole ale pravdou je ze ak keď si človek myslí že vie ako ma jest alebo piť, keď dôjde k diskusii s odborníkom ako je Romča zistíte že neviete vlastne nič. Za prístup a to co mi spolupráca s Romčou dala dávam 10 bodov z 5. Vyskúšajte sami, uvidíte, ľutovať určite nebudete....

google
Silvia Hotova
2. května 2021

Chcem sa Romanke poďakovať aj takouto formou za profi prístup s akým som sa ešte nestretla! 🙂

google
Simona Nemcová
29. dubna 2021

O AUTORKE

Jsem nutričná poradkyně a koučka zdravého životního stylu. Ukazuji lidem cestu ke zdraví, fyzické i duševní kondici, vysněné postavě a celkové životní rovnováze. Mým cílem je naučit lidi jíst bez výčitek a vychutnávat si jídlo. Chci, aby pochopili, že my jsme strůjcem svého života, a to, jak zacházíme se sebou samým, je nejpodstatnější.

Těší mě, když vidím, jak se mým klientům mění život, jak jsou šťastnější, zdravější a spokojenější. Moje práce je i mým koníčkem a jsem za to vděčná.
Ing. Romana Nemcová

Začněte odebírat můj zdravý Newsletter, aby Vám neuniklo nic důležitého!

cross