KOMPLEXNÍ KURZ ZDRAVÉ VÝŽIVY A SESTAVENÍ JÍDELNÍČKŮ

Nejobsáhlejší online kurz zdravé výživy i s mou osobní podporou

Snažíte se zhubnout, ale všechny vaše dosavadní diety nezabraly?

Váháte, jaké potraviny jsou vhodné právě pro vás?

Chcete mít více energie a být zdravější?

Kdo by nechtěl?

 

Vítejte, jste tu správně! Mám pro vás chutné a zdravé řešení.

Můj přístup k hubnutí není o zákazech, dřině, dietě, hladovění či neustálém počítání kalorií. Všechny tyto metody mají jedno společné – nefungují dlouhodobě a jsou prakticky neudržitelné.

Hubnutí se mnou není žádná dřina ani hladovění, ale životní styl a radost ze života.

Vím, že je to jediná dlouhodobá cesta ke zdravému a plnohodnotnému životu.

Díky praxi jsem se naučila, jak hledat společné kompromisy. Je naprosto v pořádku, pokud občas „zhřešíme“. Důležité je netrestat se za to, nehledat výmluvy, ale najít pochopení.

Velmi často si zakazujeme to, co máme rádi. Není nutné odpírat si to, co ve skutečnosti chceme, protože to má často zcela opačný efekt. Poslouchejte, vnímejte signály svého těla a dopřejte tělu i sobě to, co je opravdu dobré. Možná přesně nevíte, co potřebujete, ale cítíte to.

A víte proč?

Protože vaše tělo vám říká, co potřebuje.

Co získáte?

Naučíte se principy zdravého stravování a skoncujete jednou provždy s dietami.

Budete umět sami sestavovat své jídelníčky v pohodlí vašeho domova.

Stanete se sami sobě výživovou poradkyní, či poradcem.

Naučíte se jíst správně, zdravě a nehladovět.

Budete mít více energie, zlepší se vám trávení a budete celkově zdravější.

Začnete se mít ještě více rádi a budete se sebou spokojenější.

Naučíte se zdravě mlsat, abyste z toho neměli ani výčitky, ale ani kila navíc.

Proč právě já?

Ing. Romana Nemcová

Proč si kurz zdravé výživy koupit právě ode mě? Protože vím, že jsem jiná než ostatní, běžní výživoví poradci. A vím také, v čem a proč jsem lepší než mnozí jiní.

Běžný výživový poradce si udělá rychlokurz o zdravé stravě. Nezná však chemické složení stravy, biochemii, anatomii či fyziologii člověka a nemá ani oprávnění pracovat s nemocnými.

Díky absolvování 5letého vysokoškolského studia v oboru Výživa a Potraviny jsem pochopila komplexní fyziologii člověka, anatomii, chemii potravin, biochemii či technologii potravin. Širokou problematiku výživy a potravin jsem obsáhla v souvislostech. Naučila jsem se vytvářet jídelníčky pro různé typy lidí s různými zdravotními problémy i speciálními typy stravování.

Mým cílem je naučit pochopit základy zdravého stravování i vás. Takže váš nový životní styl bude udržitelný a nebudete už muset čelit žádným jojo efektům. A už nikdy nebudete muset někomu platit za jídelníčky. Protože vás naučím, jak si sami sestavíte pro vás ten nejvhodnější jídelníček. Nedám vám na podnose ryby, já vás je naučím lovit.

Mám upřímnou radost, když vidím, jak se mým klientům mění život k lepšímu. Jak jsou šťastnější, zdravější a spokojenější. Moje práce je mým posláním i mým koníčkem, mám ji ráda, těším se z ní a jsem za to nesmírně vděčná.

Romana Nemcová

S velkým zájmem jsem si pročetl články, týkající se výživy ve všech klíčově důležitých potravinách. Rozhodně se nezapře, ze z autorského rukopisu čiší profesionalita, zkušenosti, znalosti ale především zájem nejen o potraviny ale o lidi a jejich zdravi. Články vždy začinaji teorií a pak následuje praktická část s příklady, jak si správně vybrat s doporučeními. Závěrem je vždy poučné krátké praktické shrnutí.Každý čtenář si tady najde své, vice než však četbu doporučuji zvednout telefon či napsat a svěřit se přímo Romance.Svým empatickým přístupem Vás přesvědčí, že Vaše rozhodnutí ZDRAVE ZIT bylo správne. Všem, kdo vážně uvažujete o svém zdravi, vřele spolupráci s Romankou doporučuji.

Miloš Voda, 55 let, Praha

Když jsem přišel za Romankou tak jsem vážil 107 kg nini díky ní vážím o 15 kg méně a jde to dolů pořád!! A díky jejímu jídelníčku mě začalo doslova bavit jist zdravé a žít zdravé dříve jsem vypil každý den 6 piv a nini si dám pivo jen na svoje narozeniny a vůbec mi nechybí což byl u mě největší problém a ne jen díky jídelníčku ale také díky komunikaci s Romankou po celou dobu mého programu opravdu jsem ji psal kvůli každé druhé potravine a vždy mi ochotně vše vysvětlila jestli chcete zdravé zhubnout a bojíte se jojo ofektu tak s Romankou se nemusíte bát

Honza,  24 let, Praha

Celý život sa v jedle obmedzujem a počítam každú kaloriu. Vďaka kurzu som pochopila, že musím počúvať svoje telo a našla som si v chudnutí radosť. V kurze je plno zaujímavých a aktuálnych informácií o výžive, ktoré mi dali na ňu úplne iný pohľad, aký som mala doposiaľ. Romanka podáva informácie jasne, a zrozumitelne. Veľmi mi pomohli aj praktické tipy, vďaka ktorým som rýchlo preniesla teóriu do praxe. Tento kurz by som odporučila úplne každému! Ďakujem

Tereza Beláková, 30 rokov, Košice

Proč se vyplatí koupit si můj kurz zdravé výživy?

Odhaluji vlastní know-how o výživě, principech stravování a vytváření jídelníčku.

Tento kurz je koncipován tak, jako akreditovaný kurz výživových poradců. Díky čemuž se stanete sami sobě výživovou poradkyní nebo poradcem a budete si umět sami poradit.

Dostanete přehledné, utříděné, korektní a ucelené informace o výživě.

Zjistíte, které potraviny jsou pro vás vhodné a kterým je lepší se raději vyhýbat.

Kromě odborných znalostí a vědomostí vycházím i ze zkušeností z praxe s mými klienty, kterým jsem pomohla zhubnout o stovky kil. Průměrný reálný hmotnostní úbytek mých klientů je 2-5 kg za měsíc.

Nabízím vám 10 hodin konzultaci za zvýhodněnou cenu. Tuto podporu určitě využijete na vaše otázky, připomínky a zdokonalení se ve zdravém životním stylu.

Bonusové materiály – vzorový jídelníček na hubnutí, zdravé smothie recepty a online kalkulačka pro výpočet bazálního metabolismu (BMR).

Bude vám k dispozici uzavřená podpůrná skupina na facebooku a online poradna s odpověďmi na vaše otázky.

Získáte ode mě 20% slevu na všechny mé služby.

Živý kurz obohacuji o nejnovější poznatky a vědecké studie. To, co fungovalo před pár lety, nyní již neplatí, proto kurz průběžně aktualizuji.

Dostanete ode mě doživotní přístup ke kurzu.

100% garance vrácení peněz.

HODNOTA KURZU

V tomto kurzu zdravé výživy se dozvíte vše, co s mými klienty procházím během 12měsíční spolupráce v 24 osobních konzultacích, které by stály

 13 990

 

Vy ho však nyní můžete získat za:

3 990 Kč

A pro správnou motivaci jsem si pro vás připravila 50% slevu a kurz můžete získat jen za: 

1 990 kč

 

Vy pro sebe získáte mé kompletní know-how o zdravé výživě a sestavování jídelníčku, které můžete studovat z pohodlí domova. A k tomu ještě jako bonus ode mne dostanete speciálny vzorový jídelníček na hubnutí a recepty na smoothie.

Můj kurz vám ušetří stovky hodin hledání ověřených, pravdivých informací na internetu. Tento kurz je vhodný pro začátečníky, ale i mírně pokročilé, kteří se již ve výživě trochu orientují a rádi by si doplnili informace a rozšíří rozhled.

ZDARMA bonusy ke kurzu

Co všechno dostanete navíc?

10 hodín konzultace

Ke kurzu poskytuji 10 hodin konzultací za zvýhodněnou cenu. Tuto podporu využijete na vaše otázky, připomínky a zdokonalení se ve zdravém životním stylu.  Podpora zahrnuje telefonické, online a e-mailové konzultace. Pokud budete mít zájem, i diagnostickou analýzu vašeho těla. Jelikož zdravý životní styl není jen o stravě, ale i o pohybu, regeneraci, kvalitním spánku, sebelásce a duševní pohodě, využijeme online podporu, abychom se věnovali všem těmto oblastem, které ke zdravému životnímu stylu prostě patří.

Uzavřenou podpůrnou skupinu na facebooku a online poradnu s odpověďmi na vaše otázky.

Speciální jídelníček na hubnutí.

Zdravé smoothie recepty.

Praktické tipy na doma, které vám snadněji pomohou zavést teorii do praxe.

K dispozici online kalkulačka pro výpočet bazálního metabolismu (BMR).

20% slevu na všechny mé služby.

Nejčastejší otázky

Často jsem časově velmi zaneprázdněna. Co když kurz nebudu stíhat?

Jelikož kurz probíhá celý online, a je optimalizován jak pro počítače, tak i mobilní zařízení – tablety a mobily, tak si kurz s sebou můžete vzít kamkoliv. Kromě toho, kurz není nijak časově limitován, takže se k němu můžete kdykoliv vrátit a přístup k němu máte už navždy. Nemusíte mít obavu z přesného „rozvrhu hodin“, který budete muset dodržovat.

Jak probíhá vaše online podpora a konzultace?

Moje online podpora je nastavena nejjednodušeji a nejkomplexněji, jak se jen dá: kdykoliv, když budete chtít s něčím poradit, nebo pomoci, mě můžete kontaktovat. Ráda vám věnuji svůj čas a poradím vám.

Mám hodně práce, a nestíhám projít celý kurz za 3 měsíce. Budu mít od vás podporu i poté?

Ano, a to formou FB skupiny, která je přístupná pouze pro mé klienty, kteří si zakoupili kurz. Budu vám odpovídat já, ale určitě vás obohatí o své postřehy i další účastníci kurzu, kteří už podobný problém řešili.

Nevadí, když občas zhřeším?

Vůbec ne! Ne vše se dá dodržovat na sto procent. Naučím vás, co dělat v případě rodinných oslav, návštěv, nebo když vás přepadnou různé hříšné chutě. Jsme přece lidé a ne andělé.

Ve výživě jsem mírně pokročilý. Má pro mě smysl zakoupit kurz?

Celý tento kurz jsem koncipovala jak pro začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Určitě pro vás má smysl vstoupit do kurzu, kde se obohatíte o další znalosti. Věřte tomu, že se dozvíte mnoho nového a zajímavého.

Jak probíhá váš online kurz zdravé výživy a sestavování jídelníčků v praxi?

Po uhrazení platby dostanete na váš email přístup do členské sekce na mém webu, kde se vám otevře první polovina lekcí. Po 14 dnech se vám odemkne druhá polovina kurzu. Čas, který kurzu věnujete si určujete sami, na kurz se můžete podívat kdykoli a kdekoli. Na všechno je čas, protože kurz získáváte s doživotním přístupem, takže si můžete určitě své tempo.

Od objednání kurzu můžete využívat mou online podporu, konzultace a koučink.

Probírat spolu můžeme i jiné oblasti, například pohyb, regeneraci, spánek či psychiku.

Kdy, když ne teď?:)

 

Určitě víte, že si zasloužíte jen to nejlepší! Tak si to dopřejte!

 

Často máme tendenci odkládat věci na zítra, na potom… a opravdu až někdy potom, obvykle pozdě zjistíme, že ideální čas neexistuje. Že jsme promarnili ten správný moment. Nežijeme v minulosti, ani v budoucnosti, ale v přítomnosti. Neodkládejte na později to, co patří mezi nejdůležitější dary vašeho života: vaše zdraví a štěstí.

Dnes je ten správný čas změnit váš život.

Změna návyků nikdy nepřijde sama a ze dne na den.

 Ale malé kroky vedou k velkým výsledkům. 

S prvními výsledky zažijete pocity radosti a štěstí.

 Budete mít více energie, zlepší se vám trávení, zkvalitní spánek a zvýší kondice a výkonnost.

Za pár dní budete výsledky cítit a za pár týdnů už to uvidí a pozitivně pocítí i vaše okolí.

Udělejte svůj první krok k lepším zítřkům!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.