|

Komplexní kurz zdravé výživy a sestavení jídelníčků

Nejobsáhlejší online kurz zdravé výživy i s mou osobní podporou a s certifikátem o absolvovaní kurz

Snažíte se zhubnout, ale všechny vaše dosavadní diety nezabraly? Váháte, jaké potraviny jsou vhodné právě pro vás? Chcete mít více energie a být zdravější? Kdo by nechtěl?

Vítejte, jste tu správně! Mám pro vás chutné a zdravé řešení.

Můj přístup k hubnutí není o zákazech, dřině, dietě, hladovění či neustálém počítání kalorií. Všechny tyto metody mají jedno společné – nefungují dlouhodobě a jsou prakticky neudržitelné.

Hubnutí se mnou není žádná dřina ani hladovění, ale životní styl a radost ze života.

Vím, že je to jediná dlouhodobá cesta ke zdravému a plnohodnotnému životu.

Díky praxi jsem se naučila, jak hledat společné kompromisy. Je naprosto v pořádku, pokud občas „zhřešíme“. Důležité je netrestat se za to, nehledat výmluvy, ale najít pochopení. Velmi často si zakazujeme to, co máme rádi. Není nutné odpírat si to, co ve skutečnosti chceme, protože to má často zcela opačný efekt. Poslouchejte, vnímejte signály svého těla a dopřejte tělu i sobě to, co je opravdu dobré. Možná přesně nevíte, co potřebujete, ale cítíte to. A víte proč? Protože vaše tělo vám říká, co potřebuje.

Co získáte?

 • Naučíte se principy zdravého stravování a skoncujete jednou provždy s dietami.

 • Budete umět sami sestavovat své jídelníčky v pohodlí vašeho domova.

 • Stanete se sami sobě výživovou poradkyní, či poradcem.

 • Naučíte se jíst správně, zdravě a nehladovět.

 • Budete mít více energie, zlepší se vám trávení a budete celkově zdravější.

 • Začnete se mít ještě více rádi a budete se sebou spokojenější.

 • Naučíte se zdravě mlsat, abyste z toho neměli ani výčitky, ale ani kila navíc.

Objednat kurz
NĚCO KOUSEK O MNĚ

Proč právě já?

Proč si kurz zdravé výživy koupit právě ode mě? Protože vím, že jsem jiná než ostatní, běžní výživoví poradci. A vím také, v čem a proč jsem lepší než mnozí jiní.

Běžný výživový poradce si udělá rychlokurz o zdravé stravě. Nezná však chemické složení stravy, biochemii, anatomii či fyziologii člověka a nemá ani oprávnění pracovat s nemocnými.

Díky absolvování 5letého vysokoškolského studia v oboru Výživa a Potraviny jsem pochopila komplexní fyziologii člověka, anatomii, chemii potravin, biochemii či technologii potravin. Širokou problematiku výživy a potravin jsem obsáhla v souvislostech. Naučila jsem se vytvářet jídelníčky pro různé typy lidí s různými zdravotními problémy i speciálními typy stravování.

Mým cílem je naučit pochopit základy zdravého stravování i vás. Takže váš nový životní styl bude udržitelný a nebudete už muset čelit žádným jojo efektům. A už nikdy nebudete muset někomu platit za jídelníčky. Protože vás naučím, jak si sami sestavíte pro vás ten nejvhodnější jídelníček. Nedám vám na podnose ryby, já vás je naučím lovit.

Mám upřímnou radost, když vidím, jak se mým klientům mění život k lepšímu. Jak jsou šťastnější, zdravější a spokojenější. Moje práce je mým posláním i mým koníčkem, mám ji ráda, těším se z ní a jsem za to nesmírně vděčná.
Ing. Romana Nemcová
CO O MNĚ ŘÍKAJÍ

Reference

5.0
Na základě 21 recenzí
google
Ludmila Jarolímová
21. června 2022

S výživovou poradkyní paní Němcovou jsem velice spokojená. Měla jsem trávicí problémy včetně vysokého nadýmání a díky úpravě jídelníčku, který mě připravila mě tyto potíže brzy zmizely. Na moje otázky ohledně stravování mě vždy dokázala profesionálně poradit a správně vést ke zdravotnímu stylu života. Proto ji doporučuji všem, kdo chcete změnit své stravovací návyky.

google
Linda Hatalova
31. března 2022

Pôvodne bol moj zámer si kúpiť iba kurz. No po čase sme začali riešiť môj zápal v tele a dokonca sa nám podarilo vyliečiť mi akné , ktoré ma už trápilo roky. S Romanou pravidelne volám vrámci konzultačiek a plánujem v tom pokračovať aj po dokončení kurz, pridala sa už aj moja mama. 💜 Odporúčam !!

google
tobias tobias
30. března 2022

Konečne sme natrafili na niekoho čo fakt vie čo robí.Super prístup,všetko ako má biť.Môžem lem odporučiť

google
Jozef Forgáč
13. září 2021

Kurz s Romankou som dostal od brata na narodeniny....mal som na výber, buď produkty nejaké alebo výživovú poradkyňu....vybral som si to druhé a to bolo asi to najlepšie čo som mohol urobiť....Romanka je super osôbka, ktorá vám tak všetko vysvetlí, že sa budete tešiť na každú jednu lekciu... doterajšie pokusy dopadli katastrofálne, ale s ňou sa mi už podarilo schudnúť 6kg a bojujeme ďalej.... odporúčam každému, kto si chce prehodnotiť svoj život a stravovanie...

google
Jana Kapišovská
13. července 2021
google
Pavlína Krásenská
23. června 2021

Slečna opravdu ví, o čem mluví. Opravdu Vás naučí, jak si vytvářet jídelníček a jak to celé funguje. Na všechny otázky zodpoví a pomůže Vám na Vaši cestě za lepším životním stylem. Doporučuji

google
Jakub Bombár
10. června 2021
google
Jan Krajc
19. května 2021

K Romči som sa dostal cez odporúčania kamarátky ktorá jej služby využila a nevedela si ju vynachváliť. Týždne som nepočúval takmer o ničom inom a keďže som k výživový poradcom dosť skeptický dlho som váhal. Nakoniec som sa predsa len prihlásil na prvú konzultáciu a milo ma prekvapila. Na prvé posedenie zistíte že tu nejde o žiadneho kouča ktorý absolvoval týždňový kurz o výžive alebo získava rozumy z facebookovych stránok... Bežne to funguje tak ze "výživový poradca" vám stiahne jedálniček z internetu a ukáže pár cvikov a tam to končí. Lenže tu musím úprimne povedať ze mi Romča zmenila život. Nejde len o to ze som schudol ale naozaj sa cítim vo všetkých aspektoch lepšie. Zlepšilo sa mi trávenie, nálada, som kľudnejší, šťastnejší, lepšie sa mi spí. Tie kurzy sú tak komplexné a dopodrobna prepracované že ma naučili veci ktoré by sa podľa mňa mali učiť už na základnej škole ale pravdou je ze ak keď si človek myslí že vie ako ma jest alebo piť, keď dôjde k diskusii s odborníkom ako je Romča zistíte že neviete vlastne nič. Za prístup a to co mi spolupráca s Romčou dala dávam 10 bodov z 5. Vyskúšajte sami, uvidíte, ľutovať určite nebudete....

google
Silvia Hotova
2. května 2021

Chcem sa Romanke poďakovať aj takouto formou za profi prístup s akým som sa ešte nestretla! 🙂

google
Simona Nemcová
29. dubna 2021

Proč se vyplatí koupit si můj kurz zdravé výživy?

Odhaluji vlastní know-how, principech stravování a vytváření jídelníčku.

Tento kurz je koncipován tak, jako akreditovaný kurz výživových poradců. Díky čemuž se stanete sami sobě výživovou poradkyní nebo poradcem a budete si umět sami poradit.

Dostanete přehledné, utříděné, korektní a ucelené informace o výživě.

Zjistíte, které potraviny jsou pro vás vhodné a kterým je lepší se raději vyhýbat.

Kromě odborných znalostí a vědomostí vycházím i ze zkušeností z praxe s mými klienty, kterým jsem pomohla zhubnout o stovky kil. Průměrný reálný hmotnostní úbytek mých klientů je 2-5 kg za měsíc.

Nabízím vám 10 hodin konzultaci za zvýhodněnou cenu. Tuto podporu určitě využijete na vaše otázky, připomínky a zdokonalení se ve zdravém životním stylu.

Bonusové materiály– vzorový jídelníček na hubnutí, zdravé smothie recepty a online kalkulačka pro výpočet bazálního metabolismu (BMR).

Bude vám k dispozici uzavřená podpůrná skupina na facebooku a online poradna s odpověďmi na vaše otázky.

Dostanete ode mě doživotní přístup ke kurzu.

Živý kurz obohacuji o nejnovější poznatky a vědecké studie. To, co fungovalo před pár lety, nyní již neplatí, proto kurz průběžně aktualizuji.

Získáte ode mě 20% slevu na všechny mé služby.

 100% garance vrácení penězdo 14 dní.

Hodnota kurzu

V tomto kurzu zdravé výživy se dozvíte vše, co s mými klienty procházím během 12měsíční spolupráce v 24 osobních konzultacích, které by stály

17 990 Kč

Vy ho však nyní můžete získat za:

4 990 Kč

A pro správnou motivaci jsem si pro vás připravila  slevu a kurz můžete získat jen za:

1 490 Kč

Vy pro sebe získáte mé kompletní know-how o zdravé výživě a sestavování jídelníčku, které můžete studovat z pohodlí domova. A k tomu ještě jako bonus ode mne dostanete speciálny vzorový jídelníček na hubnutí a recepty na smoothie.

Můj kurz vám ušetří stovky hodin hledání ověřených, pravdivých informací na internetu. Tento kurz je vhodný pro začátečníky, ale i mírně pokročilé, kteří se již ve výživě trochu orientují a rádi by si doplnili informace a rozšíří rozhled.

Objednat kurz

ZDARMA bonusy ke kurzu

Co všechno dostanete navíc?

 • Konzultace za zvýhodněnou cenu
  Ke kurzu poskytuji odborné konzultace za zvýhodněnou cenu. Tuto podporu využijete na vaše otázky, připomínky a zdokonalení se ve zdravém životním stylu. Podpora zahrnuje telefonické, online a e-mailové konzultace. Pokud budete mít zájem, i diagnostickou analýzu vašeho těla. Jelikož zdravý životní styl není jen o stravě, ale i o pohybu, regeneraci, kvalitním spánku, sebelásce a duševní pohodě, využijeme online podporu, abychom se věnovali všem těmto oblastem, které ke zdravému životnímu stylu prostě patří.
 • Certifikát o absolvovaní kurzu
 • Uzavřenou podpůrnou skupinu na facebooku a online poradnu s odpověďmi na vaše otázky.
 • Speciální jídelníček na hubnutí.
 • Zdravé smoothie recepty.
 • Praktické tipy na doma, které vám snadněji pomohou zavést teorii do praxe.
 • K dispozici online kalkulačka pro výpočet bazálního metabolismu (BMR).
 • 20% slevu na všechny mé služby.
Ptáte se mě nejčastěji

Nejčastejší otázky

Jelikož kurz probíhá celý online, a je optimalizován jak pro počítače, tak i mobilní zařízení – tablety a mobily, tak si kurz s sebou můžete vzít kamkoliv. Kromě toho, kurz není nijak časově limitován, takže se k němu můžete kdykoliv vrátit a přístup k němu máte už navždy. Nemusíte mít obavu z přesného „rozvrhu hodin“, který budete muset dodržovat.
Moje online podpora je nastavena nejjednodušeji a nejkomplexněji, jak se jen dá: kdykoliv, když budete chtít s něčím poradit, nebo pomoci, mě můžete kontaktovat. Ráda vám věnuji svůj čas a poradím vám.
Ano, a to formou FB skupiny, která je přístupná pouze pro mé klienty, kteří si zakoupili kurz. Budu vám odpovídat já, ale určitě vás obohatí o své postřehy i další účastníci kurzu, kteří už podobný problém řešili.
Vůbec ne! Ne vše se dá dodržovat na sto procent. Naučím vás, co dělat v případě rodinných oslav, návštěv, nebo když vás přepadnou různé hříšné chutě. Jsme přece lidé a ne andělé.
Celý tento kurz jsem koncipovala jak pro začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Určitě pro vás má smysl vstoupit do kurzu, kde se obohatíte o další znalosti. Věřte tomu, že se dozvíte mnoho nového a zajímavého.
Po uhrazení platby dostanete na váš email přístup do členské sekce na mém webu, kde se vám otevře první polovina lekcí. Po 14 dnech se vám odemkne druhá polovina kurzu. Čas, který kurzu věnujete si určujete sami, na kurz se můžete podívat kdykoli a kdekoli. Na všechno je čas, protože kurz získáváte s doživotním přístupem, takže si můžete určitě své tempo. Od objednání kurzu můžete využívat mou online podporu, konzultace a koučink. Probírat spolu můžeme i jiné oblasti, například pohyb, regeneraci, spánek či psychiku.

Kdy, když ne teď?:)

Určitě víte, že si zasloužíte jen to nejlepší! Tak si to dopřejte!

Často máme tendenci odkládat věci na zítra, na potom… a opravdu až někdy potom, obvykle pozdě zjistíme, že ideální čas neexistuje. Že jsme promarnili ten správný moment. Nežijeme v minulosti, ani v budoucnosti, ale v přítomnosti. Neodkládejte na později to, co patří mezi nejdůležitější dary vašeho života: vaše zdraví a štěstí.  

Dnes je ten správný čas změnit váš život.

Změna návyků nikdy nepřijde sama a ze dne na den.

Ale malé kroky vedou k velkým výsledkům.
S prvními výsledky zažijete pocity radosti a štěstí.
Budete mít více energie, zlepší se vám trávení, zkvalitní spánek a zvýší kondice a výkonnost.
Za pár dní budete výsledky cítit a za pár týdnů už to uvidí a pozitivně pocítí i vaše okolí.
Udělejte svůj první krok k lepším zítřkům!

Garance spokojenosti

Dělám vše pro to, aby byli moji klienti 100% spokojeni. Pokud by se tak náhodou nestalo, ráda vám nabídnu další služby nebo konzultace na míru, zcela zdarma. To nejdůležitější pro mě je, abychom vyřešili váš zdravotní problém a abyste mě vy mohli dále doporučovat s klidným svědomím. Vždy pro vás udělám maximum, co je v mých silách. To vám garantuji! 🙂
cross